Į pradžią
 


Įkrovikliai
   Naujienų prenumerata
 
   

 

Lengviesiems automobiliams

ACDelco AKUMA Alfa Banner Baren BOSCH Centra Delphi Deta EXIDE FIAMM Hankook Yusimi Jenox KOBA Midac MOLL OPTIMA SZNAJDER VARTA ZAP


Švino rūgštiniai akumuliatoriai bene dažniausiai naudojami įkraunami akumuliatoriai šiomis dienomis. Seniausia ir mažiausiai pakitus akumuliatorių struktūra ir per dideli energijos nuostoliai lyginant su jų svoriu vis dar yra pigiausias būdas kaupti energija ir ją atiduoti didele startine srove. Būtent, dėl šios priežasties kiekviename automobilyje, turinčiame vidaus degimo variklį, naudojami švino rūgštinai akumuliatoriai.Švino rūgštiniai automobilių akumuliatoriai sudaryti iš šešių sekcijų, kurių kiekviena lygi ~2,1V . Šios sekcijos sujungtos nuosekliai taip sudarydamos akumuliatoriaus bateriją, kurios įtampa lygi 12,7V .

Automobiliams skirti švino rūgštiniai akumuliatoriai nėra atsparūs gilioms iškrovoms. Akumuliatoriaus ilgaamžiškumas priklauso nuo jo įkrovimo lygio. Dėl to šie akumuliatoriai turi būti pilnai įkrauti visą eksploatavimo laikotarpį, užtikrinant nuolatinę 13,8V ~ 14,5V įkrovimo įtampą (šešių sekcijų akumuliatorių baterijoms).

Jeigu automobiliui užvesti skirtas akumuliatorius naudojamas gilioms iškrovoms, tokio akumuliatoriaus talpa (Ah) palaipsniui mažėja. Tik gilioms iškrovoms atsparūs akumuliatoriai tokiomis savybėmis pasižymi retai.

Norint, kad jūsų automobilio akumuliatorius tarnautų ilgai, naudokite jį pagal paskirtį. Neiškraudinėkite, ir nevažinėkite su pusiau įkrautu akumuliatoriumi. Reguliariai tikrinkite akumuliatoriaus įkrovimo lygį. Dažniau konsultuokitės su specialistais.DĖMESIO!
Akumuliatorių centras įspėja!

Papildomai įkraunant akumuliatorių, dėl jame vykstančių elektrocheminių procesų, esant nesandariems sekcijų dangteliams (tai dažniausiai pasitaiko pigiuose akumuliatoriuose) į aplinką išsiskiria vandenilio ir deguonies dujos, kurios yra ypatingai sprogus mišinys.

Būtinai laikykitės visų įmanomų saugumo reikalavimų.


ACDelco AKUMA Alfa Banner Baren BOSCH Centra Delphi Deta EXIDE FIAMM Hankook Yusimi Jenox KOBA Midac MOLL OPTIMA SZNAJDER VARTA ZAP

 
 
Svetainių kūrimas: "Jauna Reklama"    © 2004 Akumuliatorių centras
Akumuliatorių remontas Starterių ir generatorių remontas